VIrtuves Baldai Internetu Kaina

Virtuvės Baldai internetu kaina

Virtuvės Baldai Internetu

20 Patarimai dėl geresnio virtuvei
Šiandiena dažniausiai Virtuvė yra namų širdis. Nes joje praleidžiame labai daug laiko. Todėl, kruopštus planavimo privalo užtikrinti kad virtuvės baldai, kad yra tiek gražūs ir labai funkcionalus. Čia yra 20 patarimų, apsvarstyti kuriant savo virtuvėje.

1. Panaikinti švaistomi veiksmus. Pagalvokite apie tai, kaip ir kur naudoti elementus. Patalpink pusryčių maistas ir dubenys šalia pusryčių stalo. Laikyti antklodės ir plastikiniai konteineriai vienoje patogioje vietoje šalia darbo vietos paviršius vyniojimo užsiliko. Raskite Indai ir stalo įrankiai netoli indaplovėje palengvinti iškrovimo procesą.

2. Dizaino pločio takai. Keliai visoje virtuvėje turėtų būti ne mažiau nei 36 colių pločio. Keliai, kaip kaitvietei turėtų būti 42 colių pločio dėl vieno virėjas virtuvėje ir 48 colių pločio dvejų maistą konfigūracijos. Planuojant, sureguliuokite virtuvės salų ir pusiasalių pakeisti.

3. Tiesioginis duomenų srautas. Dėl ožkiukų draugiška virtuvės dizaino, nuolat kaitlentės iš eismo srityse, vaikai ne sugauti rankenos ir sukelti išsiliejimus, kai veikia per. Be to, įsitikinkite šaldytuvas prieinama tiek praeivių ir žmonių, dirbančių maisto ruošimui ir išvalymas srityse.

4. Likti aiškios kampuose. Kad spintos ir prietaisų durys visiškai funkcionali, planuoti erdvę už durų anketa klirensas ir sūpynės kryptimi jūsų virtuvės dizaino. Išlaikyti prietaisai nuo kampų, ir įsitikinti, ar durys nebus sprogimo į viena kitai, jei atvira tuo pačiu metu.

5. Rasti tinkamą aukštį mikrobangų krosnelė. Teisingas aukštis ir vieta mikrobangų krosnelėje gali skirtis priklausomai nuo virėjo arba ožkiukų pobūdžio virtuvėje. Suaugusiems, 15 colių virš stalviršio lygyje yra geras mikrobangų aukštis. Vaikams, žemesnę nei stalviršio nustatymas gali būti saugesni ir labiau tinka.

VIrtuvės Baldai internetu kaina pigūs 

6. Nustatykite salos funkciją. Kai jis ateina į virtuvės salų, forma taip funkciją. Jei norite maistą ir valgyti virtuvės salų, planuoti pakankamai erdvės, kad kaitlentės saugiai atskirta nuo valgomojo zona.

7. planas nusileidimo vietos. Kurdami savo virtuvę, leiskite 15 colių stalviršio ant kiekvienos kaitlentės ir šaldytuvo pusėje. Tiesioginiai erdvė yra taip pat svarbu, netoli mikrobangų krosnelė.

8. Apsvarstyti stalviršiai. Virėjai, kurie mėgsta gaminti maistą reikia daugiau kovos erdvėje – geriausia tarp asortimentą ir kriaukle – nei tie, kurie virėjas retai arba kurie parengti paprastus patiekalus. Be to, įtraukti du Countertop aukštumas daro kepimo lengviau ir padeda vaikams, kurie dalyvauja maisto preparatai.

9. Double Up. Antrasis mikrobangų krosnelė ir mini šaldytuvas ar šaldytuvas stalčiuje pastatytas iš virtuvės darbo centras krašto gali išlaikyti snackers iš Kuko kelyje. Pridėti užkandžių baras su išmatomis už popamokinės vietoje už vaikais.

Kiek kainuoja virtuvės baldai intenetu? 

10. Išdėstyti asortimentą. Vieta lentyną šalia ar už intervalo išlaikyti kepimo aliejui, įrankiai ir prieskonių patogu. Vieta S kabliukai ant intervalas gaubtu pakabinti dažnai naudojamus puodus ir keptuves pusėje.

11. Užpildyti jį. Pavargote nuo vargti vandens užpildytas puodus iš kriaukle kaitlentės? Sūpynės iš čiaupo – taip pat vadinamas puodą užpildas – įrengta šalia kaitlentės užpildo puodus šalia, kur jūs juos šildyti. Arba galite įdiegti papildomą ilgio žarnos priedą prie pagrindinės maišytuvas užpildyti vazonuose ant kaitlentės.

12. Būkite aštrus Saugodami peiliai. Hang peiliai magnetine juostele daigstytas su backsplash. Tai labai lengva pastebėti tinkamą peilį darbo ir išlaiko pavojingų daiktų, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

13. Padaryti perdirbimas lengva. Įrengti kabinetą su atskirų konteinerių stiklo, plastiko, metalo ir. Atsarginis stalčius gali turėti senus laikraščius.

14. Pagalvokite trumpas. Įdėk vaikiškų mėgstamus patiekalus ir užkandžiai lentynose jie gali pasiekti.

15. Pridėti pranešimų centrą. Sukurti pranešimų centrą, šalia virtuvės telefonu. Įdėkite lentą, lentą ar lenta ant sienos, ir laikyti kalendorius, užrašų knygutę ir rašymo reikmenis gretimame stalčių.

16. prijunkite jį. Įdiekite kelis padalinius kartu backsplash ir saloje, todėl jūs turite elektros ir kur jums reikia.

17. Iškirpti valymo laiką. Atidus dizaino sprendimai markę valymo lengviau. Stiklo šaldytuvas lentynos laimikis nešvarumus, vielos lentynos tegul per. Įleistinis-nustatyti ar undermount kriauklės neturite trupinių traukiantis ratlankį nerimauti. Matte apdailos nerodo nešvarumus, kiek blizgus tie padaryti.

18. Lūžti spintelės blokai. Venkite nuobodus, sunkiųjų blokus durys ir stalčiai, pridedant įdomių detalių, pavyzdžiui, stiklo durys ir ekrano lentynų. Arba pabandykite vyno laikymo ar langus.

19. Naudokite šviesos spalvos maža virtuvė. Tamsios spalvos schemos trauktis jau ir mažą erdvę ir padaryti ją mažiau pakviesti. Naudokite minkštas atspalvių virtuvės, spintos ir natūralios šviesos vizualiai išplėsti mažą kambarėlį.

20. Rasti centrą. Plonas plytelių, galanterijos grindys, gausios viryklės garų rinktuvams, ryškios virtuvės, spintos ir užimtas Countertop modeliai duos akį per daug pažvelgti. Pasirinkite vieną židinio taškas jūsų virtuvės dizaino ir papildyti tą zoną su keliais kitais tyliau, akį traukiantis detales.

Ekologiski produktai Alytuje Sveiki Naturalus produktai